Verze programů

Funkce. Jaké jsou hlavní parametry verzí Professional, Evaluation, Campus a Temporary?

CYPE umožňuje uživatelům přístup ke svému softwaru čtyřmi různými způsoby. Jeden je zdarma (zkušební verze - Evaluation) a další jsou placené (profesionální verze - Professional, verze pro školy - Campus a dočasná licence - Temporary).
Verze Evaluatin obsahuje všechny funkce programu CYPE, její použití je však dočasné.
Verze Professional, Campus a Temporary toto omezení nemají a jejich funkce závisí na typu programu a licence.
 
Další informace o funkcích a vlastnostech verzí naleznete kliknutím na odkazy na adrese www.versions.cs.cype.com.

Instalace. Jak nainstalovat verze Professional, Evaluation, Campus a Temporary?

Neexistují žádná specifická CD pro instalaci různých verzí programů. Všechny tyto verze lze nainstalovat pomocí běžného instalačního CD s programy CYPE. Během procesu instalace budete dotázáni, jaký typ verze má být nainstalován. Verze lze také nainstalovat stažením odpovídajícího instalačního souboru z naší webové stránky v sekci Download.

Používání programu. Když se pokusím pracovat s verzemi Evaluation, Campus a Temporary, program se mě zeptá, jestli mám připojený licenční klíč, ale žádná z těchto verzí nevyžaduje licenční klíč. Co bych měl dělat?

K tomu může dojít, protože programový server CYPE je dočasně mimo provoz a nebylo možné navázat připojení. Zkuste program otevřít později. Pokud problém přetrvává, ujistěte se, že máte trvalé připojení k internetu a zda jsou otevřené porty 30333 a 30334 routeru nebo brány firewall (port 995, pokud používáte verzi Campus).
 

Google, Seznam, jiné...

Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.