Problém s antivirem

Problém s antivirem. Po instalaci nebo spuštění programů CYPE se zobrazí následující typ chyby: "Expression: res != 0 -- File: ____.c (____.DLL) .........."

Když se objeví chyby následujícího typu (názvy souborů zobrazené v tomto příkladu se mohou lišit od názvu, který se objeví na obrazovce uživatele), je to proto, že uvedený soubor nebyl nainstalován nebo byl odstraněn po instalaci:

Expression: res != 0
File: cypeio.c (CYPEIO.DLL)
Line: 95
Module:
Install CYPE____.exe
C:\...\Dlls\Bpdwgdet.dll

Pokud nikdo soubor neodstranil (úmyslně nebo náhodně), je možné, že jej zablokoval nebo smazal antivirový program nainstalovaný v počítači. Důvodem je, že antivirus může identifikovat část programových kódů CYPE jako virus. Toto je falešně pozitivní výsledek antivirového programu, protože programové soubory CYPE, které byly staženy z oficiálních stránek CYPE neobsahují viry.

Aby se předešlo tomuto typu problémů, antivirové programy obsahují řadu možností konfigurace k vyloučení adresářů nebo souborů označených uživateli z analýzy virů. Stále však mohou existovat některé antivirové programy, které např. po aktualizaci konfiguraci uživatele smažou.

Zaměstnanci CYPE opakovaně kontaktovali vývojáře antivirových programů; někdy s úspěšnými výsledky a jindy s neuspokojivými výsledky. 
 
S ohledem na toto vše jsou níže uvedeny pokyny, jak postupovat, pokud se výše uvedená chyba objeví při používání programů CYPE.
 

 • Pokud máte v počítači nainstalován antivirový program AVAST

Doporučujeme jej odinstalovat a použít jiný antivirový program. AVAST odstraní konfuguraci uživatele (bez vyžádání předchozího schválení) a způsobí navrácení problémů, které neumožňují správné spuštění  programů CYPE.

 • Pokud máte jiný antivirus

Postupujte takto:

 1. Odinstalace antivirového programu

Ačkoli se může zdát drastický, pokud není odinstalován, může antivirový program nadále fungovat v rezidentním režimu. Odinstalujte jej a znovu jej nainstalujte později.

 1. Nainstalujte programy CYPE
 • Pokud používáte Správce stahování (doporučeno), jednoduše jej spusťte a postupujte podle pokynů na obrazovce.
 • Pokud stáhujete instalační soubor přímo z naší webové stránky:
  • Stáhněte instalační soubor
  • Rozbalte jej na požadované jednotce a adresáři
  • Nainstalujte jej (podle pokynů obsažených ve vybrané jazykové složce ze složek, které jsou generovány po dekompresi souboru)
 • Pokud používáte USB disk s instalačními soubory, proveďte instalaci podle pokynů uvedených na krytu USB a podle pokynů obsažených v textových souborech na USB.
 1. Zkontrolujte, zda programy CYPE fungují správně

Zkontrolujte, zda se již neobjevila dřívějšíchyba.

 1. Přeinstalujte antivirový program

Přeinstalujte antivirový program.

 1. Proveďte vyloučení následujích složek ze skenu antivirového programu (pokud nevíte, jak to provést, kontaktujte oddělení technické podpory vašeho poskytovatele antivirového softwaru):

C:\CYPE Ingenieros

 • Pokud máte operační systém Windows Vista, 7, 8 nebo 10, přidejte také následující:

C:\Users\ - Windows User name - \AppData\Roaming\CYPE Ingenieros Soubor AppData by mohl být skrytý, v tomto případě aktivujte možnost zobrazení skrytých souborů a složek.
 

 • Pokud je váš operační systém Windows XP, přidejte také následující:

C:\Documents and Settings\ - Windows User name - \Data aplikace\CYPE Ingenieros
 

Google, Seznam, jiné...

Poskytnutí vámi zadaných osobních údajů je dobrovolné. Vámi zadané osobní údaje budeme zpracovávat výlučně pro zpřístupnění obsahu našich webových stránek a nabídky produktů a služeb naší společnosti a nebudeme je předávat žádným třetím osobám ani předávat mimo území EU. Správcem osobních údajů je společnost DEKPROJEKT s.r.o., IČ: 27642411, se sídlem: Tiskařská 10/257, 108 28 Praha 10, zpracování osobních údajů je prováděno pro účely přímého marketingu v souladu s článkem 6 odst. 1 písm. f) nařízení GDPR. Vaše Osobní údaje budou k tomuto účelu zpracovávány po dobu neurčitou, do vznesení námitky proti zpracování v souladu s čl. 21 odst. 3 nařízení GDPR. Jako subjekt údajů máte právo na přístup k osobním údajům, na jejich opravu nebo výmaz a právo vznést námitku proti zpracování. Pokud vznesete námitku proti zpracování, Vaše údaje nebudou pro účely přímého marketingu nadále zpracovávány a nebudou Vám zasílány další nabídky a pozvánky.

Image CAPTCHA
Ochrana proti spamu.